Arbex Services - praca w hotelarstwie

Arbex Services - praca w branży technicznej

Arbex Services - praca w Holandii

Telefon Arbex:071 78 10 338
Zostaw swoj zgłoszenie
Napisz e-mail
praca za granicą
praca w holandii

praca Praca za granicą w hotelarstwie

Poszukujemy osób do pracy w charakterze pokojówek, pokojowych, personelu porządkowego, pomywaczy, pomocników szefa kuchni, wykwalifikowanych kucharzy, kelnerek i kelnerów oraz pracowników recepcji.praca Co oferujemy

praca Zarobki
Wysokość wynagrodzenia zależna jest od rodzaju wykonywanej pracy oraz kwalifikacji. Wszyscy nasi pracownicy rozliczani są w systemie tygodniowym przelewem na konto osobiste, dlatego też każdy pracownik zobowiązany jest do założenia rachunku dewizowego w Polsce. Oprócz wypłacanego co tydzień wynagrodzenia każdy pracownik po zakończeniu współpracy otrzymuje również wynagrodzenie rezerwowe, które kumulowane jest przez cały okres trwania współpracy, a które stanowi około 8% godzinowej stawki brutto.

praca Zakwaterowanie
Dla naszych pracowników dysponujemy mieszkaniami w pełni wyposażonymi we wszystkie niezbędne sprzęty. Zawsze staramy się zakwaterowywać pracowników jak najbliżej ich miejsca zatrudnienia tak, by dojazd do pracy zajmował im jak najmniej czasu i był jak najmniej uciążliwy. Pracownicy lokowani są w pokojach jedno, bądź dwuosobowych a liczba mieszkańców jednego domu wynosi maksimum 6 osób. Pokrywamy koszty przejazdów do pracy!

praca Umowy
Nasi pracownicy podpisują holenderskie kontrakty na okres minimum 6-miesięczny. Podczas trwania umowy każdy ma możliwość ze skorzystania z bezpłatnego urlopu, a z pracownikami wyrażającymi chęć podjęcia dalszej współpracy podpisujemy umowy na kolejne 6 miesięcy.

praca Ubezpieczenie.
Zaproponujemy Ci kompletną, ochronę ubezpieczeniową dopasowaną do realiów holenderskich, która zabezpieczy Cię przed nieprzewidzianymi sytuacjami przez całą dobę.

praca Pomoc i opieka.
Pomożemy Ci w doborze możliwie najkorzystniejszej formy podróży, a następnie odbierzemy Cię na miejscu w Holandii. Podczas pobytu w Holandii nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji pracowników.praca Aby móc się starać o pracę w Arbex Services należy:

  • Znać język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym. Oznacza to, że możesz swobodne porozumiewać się językiem angielskim z personelem hotelowym.
  • Posiadać doświadczenie w hotelarstwie (brak doświadczenie nie dyskwalifikuje kandydatów).
  • Cechować się wysoką kulturą osobistą, energią w działaniu, motywacją.
  • Posiadać umiejętność w pracy w zespole.praca Co zrobić, aby otrzymać pracę w Arbex Services?

W pierwszej kolejności zadzwoń: 071 78 10 338 lub zostaw swoje dane - my zadzwonimy do Ciebie. Możesz też napisać e-mail na adres praca@arbexservices.pl

Kiedy już skontaktujesz się z nami, poprosimy Cię o rozmowę telefoniczną. Zadzwonimy do Ciebie na podany wcześniej numer telefonu. Przedstawimy Ci w paru słowach naszą firmę, a także ofertę pracy oraz zasady zatrudnienia. Zapytamy Cię o ważne dla nas szczegóły związane z Twoim doświadczeniem i sprawdzimy znajomość języka angielskiego. Jeśli rozmowa telefoniczna wypadnie pomyślnie zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną do naszego biura.

Na spotkaniu rekrutacyjnym opowiemy Ci o naszej firmie, przeprowadzimy rozmowę wstępną, na której porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, sprawdzimy znajomość znajomości języka angielskiego.

W przypadku pozytywnej oceny rozmowy kwalifikacyjnej w przeciągu kilku dni wyjedziesz do pracy w Holandii.

Skontaktuj się już dzisiaj i zdobądź zatrudnienie w najlepszych hotelach!Szczegóły poznasz kontaktując się z nami:
zadzwoń 071 78 10 338 lub rejestracja zarejestruj się
arbex


wstecz wstecz do góry

Created by Creatum - Kamil Jacenko Kamil Jacenko | Copyright © 2008-2013 Arbex Services | All rights reserved